O nas

Akademia zajmuje się nauczaniem, rozwojem i treningiem japońskich sztuk walki oraz wywodzących się z nich systemów: JUDO, MMA, K1, MCS (Military Combat System), itp. W naszym dojo (sali treningowej) zajęcia prowadzą trenerzy i instruktorzy z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem zawodowym.

Wszystkim członkom naszego klubu gwarantujemy najlepszy trening, fachową kadrę instruktorską, starty w turniejach krajowych i zagranicznych, obozy szkoleniowe, zgrupowania i staże – słowem, wszystko to, co potrzeba, by zostać wojownikiem.

Do dyspozycji mamy własną salę treningową z siłownią i specjalistycznym sprzętem. Gwarantem wysokiego poziomu nauczania jest główny trener, a zarazem jeden z najlepszych fachowców w sztukach walki wręcz, Robert Sworek 7 DAN, żywa legenda polskiego karate.