Plan od września do czerwca

[table id=treningi]

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć, żeby zapoznać się z poszczególnymi formami treningów.

Członkowie klubu mogą uczestniczyć w wszystkich treningach odpowiednich dla swojego poziomu zaawansowania i we wszystkich treningach niższych grup.

Karate

Grupy karate podzielone są na cztery poziomy zaawansowania. Zaczynając od grupy dla początkujących i posiadaczy 9kyu na posiadaczach dan kończąc. W każdej grupie uczestnicy poznają techniki karate odpowiednie dla swojego stopnia oraz uczą się ich zastosowania w realnej walce i samoobronie. Treningi karate przygotowują kompleksowo do walki w każdym dystansie i z każdym przeciwnikiem.

Stopnie karate
  • 9 kyu – biały pas
  • 8 kyu – żółty pas
  • 7 kyu – pomarańczowy pas
  • 6 kyu – zielony pas
  • 5-4 kyu – niebieski pas
  • 3-1 kyu – brązowy pas
  • 1-10 dan – czarny pas

Karate dzieci

Grupa dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Na zajęciach uczestnicy poznają techniki karate i elementy jujutsu oraz praktyczne ich wykorzystanie w samoobronie.

Samoobrona i MCS

Zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych, które nie mają aspiracji na walkę wyczynową. Na treningach uczestnicy poznają skuteczne techniki samoobrony oraz MCS (ang. Military Combat System), systemu stworzonego przez Roberta Sworka dla służb mundurowych.

Jujutsu, Kickboxing/K1

Treningi dla osób od 16 roku życia. Na zajęciach uczestnicy trenują walkę w zwarciu i parterze oraz rzuty na podstawie jujutsu i judo oraz techniki walki w „stójce” takie jak: uderzenie lub kopnięcia różnymi powierzchniami ręki i nogi. Na zajęciach jest trenowane zarówno jujutsu jak i kickboxing. Pogrubienie sztuki walki sugeruje jaka sztuka walki jest głównie trenowana w danym dniu. Ta grupa daje kompleksowe przygotowanie do walk w formule MMA (ang. Mixed Martial Arts).

Akademia Seniora 50+

Obie grupy są przeznaczone dla osób starszych, którzy chcą zachować lub poprawić sprawność fizyczną. Zajęcia są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Najpierw na treningach zajmujemy się rozwojem ogólnym sprawności. Później natomiast wprowadzamy proste techniki i zachowania samoobrony. Z Akademią Seniora 50+ można się zapoznać pod tym linkiem, natomiast uczestniczkiGimnastyki+Samoobrony 65+ są członkiniami Fundacji „mali bracia Ubogich”. Do obu grup można dołączyć w każdej chwili, zapisując się bezpośrednio w Akademii Sztuk Walki lub w wyżej wymienionych instytucjach.

Akademia Seniora 50+ – zajęcia zawieszone do odwołania