Wszystkich chętnych do współpracy i treningów w Shotokan World Organization, zapraszamy w ostatni weekend września (24 i 25 dnia miesiąca) na zgrupowanie z Robertem Sworkiem, 7 dan. Początek w sobotę o godz. 12:00.

Koszt uczestnictwa: 100 zł (dla członków SWO) i 150 zł (dla pozostałych) – płatne na stażu.

Zgłoszenia telefonicznie lub przez e-mail.

Oprócz charakterystycznego dla SWO treningu kata z nowatorskimi interpretacjami, szykują się dodatkowo dwa ważne wydarzenia. Pierwsze, to zebranie członków SWO w celu obsadzenia komisji organizacji (sędziowskich , szkoleniowych itp.) oraz kierowników ośrodków. Prosimy więc o liczny udział!

Druga, nie mniej ważna sprawa, to impreza urodzinowa naszego lidera, Roberta Sworka. 20 września kończy on 56 lat! Imprezę przewidujemy na sobotę wieczorem 24 września.

To najważniejsze zgrupowanie w tym roku! Liczymy na Wasze przybycie! Do zobaczenia na stażu!