[singlepic id=935 w=558 float=center]

W środę (8.02.2012r.) Akademia Sztuk Walki obchodziła trzecią rocznice powstania!

Z tej okazji zorganizowaliśmy na naszym dojo imprezę urodzinową. Na spotkaniu stawili się przedstawiciele wszystkich grup, które u nas trenują. Była to bardzo dobra okazja, żeby poznać innych członków klubu, z którymi na co dzień nawet nie ma możliwości minąć się w szatni. Na zdjęciach widać, że frekwencja dopisała i jest nas coraz więcej! Kilku osób niestety nie ma na zdjęciu grupowym, ale można je wypatrzyć na zdjęciach z mniej oficjalnej części imprezy.

Zarząd klubu uhonorował kilka osób dyplomami za rozmaite działania na rzecz klubu oraz popularyzujące japońskie sztuki walki. Dla wielu było to bardzo duże i miłe zaskoczenie!

Impreza przebiegała w miłej i gorącej atmosferze (mimo popsutego ogrzewania…) do późnych godzin nocnych.

Na koniec życzymy wszystkim członkom Akademii kolejnych wspaniałych lat przeżytych w tak wspaniałym gronie oraz niezapomnianej przygody z japońskimi sztukami walki.